- Advertisement -spot_img

TAG

Alexander Lukashenko

Mbyllet gazeta e njohur opozitare, arrestohet kryeredaktori i saj

Autoritetet bjelloruse kanë bllokuar faqen e internetit të një gazete që ka qenë kritike ndaj udhëheqësit, Alexander Lukashenko dhe gruaja e redaktorit tha se...

Latest news

- Advertisement -spot_img