- Advertisement -spot_img

TAG

Alexey Navalny

Alexey Navalny vazhdon ende grevën e urisë/Mund të jetë prekur nga tuberkulozi

Kritiku i burgosur i Kremlinit, Alexey Navalny është zhvendosur në një repart për të sëmurët brenda burgut, pas ankesave për kollë dhe temperaturë. Të hënën...

Latest news

- Advertisement -spot_img