- Advertisement -spot_img

TAG

Alfred Peza

Nga Alfred Peza: sovraniteti” i Sali Berishës për ta përdorur PD si pronë private

Vendimin e Lulzim Bashës për ta përjashtuar nga Grupi Parlamentar, për shkak të shpalljes “non grata” nga SHBA, Sali Berisha e përkufizoi si një...

ANALIZA/ Alfred Peza: Politikani që i çarmatosi shqiptarët me buzëqeshje!

Teksa po pinim kafenë para disa ditësh në zyrën e ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçit i bie telefoni celular dhe ai pa e zgjatur,...

Latest news

- Advertisement -spot_img