- Advertisement -spot_img

TAG

Alfred Rushaj

Takimi me kompanitë e biznesit/ Rushaj: Investimet e huaja do rrisin vendet e punës

Alfred Rushaj, drejtuesi i Fushatës së Partisë Demokratike dhe kandidati për deputet në Tiranë ka qenë sot në një kompani biznesi me investim të...

Latest news

- Advertisement -spot_img