- Advertisement -spot_img

TAG

Almeda Abazi

Almeda Abazi dhe Tolgahan bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë. Këtë lajm kaq të ëmbël e dha vetë aktori nëpërmjet një postimi...

Në pritje të ëmbël dhe e infektuar me Covid-19/ Aktorja me origjinë shqiptare rrëfen se si ndihet

Aktorja me origjinë shqiptare Almeda Abazi është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë. Ndërsa ndodhet në muajt e fundit të shtatzanisë,...

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare dhe ato turke. Ata janë mjaft aktivë në rrjetet sociale...

Latest news

- Advertisement -spot_img