- Advertisement -spot_img

TAG

alpinist

Tragjike! Alpinisti filmon vjehrrën duke rënë nga shkëmbi

Një alpinist ka filmuar rastësisht momentin kur vjehrra e tij 71-vjeçare bie për vdekje nga një shkëmb mbi 70 metra i lartë, dhe gjithë...

Ishte duke ecur në një pyll, zbulon thesarin 2500-vjeçar

Një thesar i epokës së bronzit me rreth 50 xhevahirë dhe objekte të tjera 2500-vjeçare u gjet rastësisht nga një alpinist në Suedi. Ky...

Latest news

- Advertisement -spot_img