- Advertisement -spot_img

TAG

Altin Basha Portokalli’

Altin Basha largohet nga ‘Portokalli’! Zbulohet kush e zëvendëson dhe ndryshimet e tjera që do shohim këtë sezon

“Portokalli” vjen këtë sezon me disa risi, duke nisur nga ndryshimi i regjisorit, kastit të aktorëve e deri te moderatorët. Pas humë spekulimeve është...

Latest news

- Advertisement -spot_img