- Advertisement -spot_img

TAG

ambasadorja amerikane

Po shkojmë drejt peshkut të madh? Yuri Kim: Nuk jam peshkatare

Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka marrë pjesë në aktivitetin “Mik” festival, në Pustec. Në një komunikim për mediat, Kim ka folur për reformën në...

Ambasadorja Kim në maternitetin ‘Koço Gliozheni’ : Krah për krah do ta kalojmë edhe këtë

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, e shoqëruar nga zëvendës Ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacollit dhe drejtori i UNICEF-it në Shqipëri, Roberto De Bernardi,...

Latest news

- Advertisement -spot_img