- Advertisement -spot_img

TAG

amerikan

Vrasje e rëndë në Serbi, tre persona vrasin amerikanin për 21 euro

Me urdhër të Prokurorisë së Beogradit, në bashkëpunim me policët e Ministrisë së Brendshme, të Republikës së Serbisë, tre persona janë arrestuar me dyshimin...

Yuri Kim jep lajmin ditën e zgjedhjeve, “Mbi 800 trupa amerikane vijnë në Shqipëri”

Ditën e sotme, ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka publikuar një postim në Twitter, ku publikon foton dhe tregon se të hënën në Shqipëri,...

Latest news

- Advertisement -spot_img