- Advertisement -spot_img

TAG

ana arbri perputhen

“Çbën se më shqeve”. Ana e trullosur nga pija, Arbri zbërthen këmishën

Nëse menduat se takimi i Anës dhe Arbrit para kamerave shkoi shumë mirë dhe ishte i “ngrohtë”, atëherë shihni çfarë ndodhi pas fikjes së...

Latest news

- Advertisement -spot_img