- Advertisement -spot_img

TAG

Andi Artani

Përçahet zyrtarisht çifti në Për’puthen, Jasmina bën deklaratën e fortë për Andin

Jasmina dhe Andi janë rikthyer në programin e Për’puthen dhe kanë folur në lidhje me marrëdhënien e tyre. Jasmina ia ka thënë troç Andit se...

A po krijohet një trekëndësh në çiftin Jasmina dhe Andi?

Sërish çifti Andi dhe Jasemina janë në qendër të vëmendjes. Këtë herë shkas u bë një foto që konkurrenti Andi publikoi në Instagram Story, ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img