- Advertisement -spot_img

TAG

Andi Bejtja

“Punëtori nga Bangladeshi, votuesi i ëndërruar i Edi Ramës “, nga Andi Bejtja

Jo pak shqiptarë kanë mbetur të ofenduar nga disa fjali të fundit të Edi Ramës, ku ai thotë se punëtorët nga Bangladeshi, janë ku...

Andi Bejtja : Shumë trashë goditjet politike , Mazhoranca ve në punë SPAK

Gazetari Andi Bejtja ka reaguar për paditë që Partia Socialiste ka bërë ndaj zyrtarëve dhe kandidatëve për deputetë për para viteve 2013, të cilat...

Latest news

- Advertisement -spot_img