- Advertisement -spot_img

TAG

anetar i kryesise

Kërkon dorëheqjen e Bashës,anëtari i kryesisë shpall kandidaturën për kryetar të PD-së

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli kërkon dorëheqjen e Lulzim Bashes pas humbjes së zgjedhjeve të 25 prillit. Deklarata e plotë: Sot demokratët dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img