- Advertisement -spot_img

TAG

anetaresi

Anëtarësia e PD-së mbyll votimin/ Julian Deda ,Andi Lila dhe Klodiana Shala janë gati për të nisur karrierën politike

Partia Demokratike ka përfunduar numërimin e votave të anëtarësisë në qarkun e Tiranës. Nga 140 kandidatë anëtarësia e PD ka votuar 139 dhe vetem nje...

Latest news

- Advertisement -spot_img