- Advertisement -spot_img

TAG

Angela Martini

U arrestua në Mykonos, ky detaj i Angela Martinit çoi policinë në gjurmët e bashkëshortit të saj

Bashkëshorti i Angela Martinit, Dragos Savulescu, është arrestuar së fundmi në Mykonos. Lajmin e kanë bërë të ditur mediat greke. Sipas medias greke Protothema, biznesmeni...

“Shumë seks dhe dashuri”,përgjigjet Angela Martini ndaj pyetjes: “Kush është sekreti i lidhjeje të shëndetshme”

Angela Martini është një ndër vajzat më të ndjekura të showbiz-it shqiptar.  Modelja që prej vitit 2017 është martuar me biznesmenin Dragos Savulescu, ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img