- Advertisement -spot_img

TAG

anglezet

Rezultatet e sondazhit habisin : Princin William apo Charles, ja kë zgjedhin anglezët si mbretin e tyre

Britanikët preferojnë që Mbretëresha Elizabeth të pasohet nga Duka i Kembrixhit, Princi William dhe jo nga babai i tij,Charles. Sipas një sondazhi të publikuar ditën...

Merret vendimi i 4 autorëve, për vrasjen e rojes shqiptar të shtëpisë së barit

Katër anglezë, autorë të vrasjes së një shqiptari janë dënuar me burgim të përjetshëm. Urim Gjabri, 46-vjeç u gjet i vdekur në shtëpi nga një...

Latest news

- Advertisement -spot_img