- Advertisement -spot_img

TAG

Angli-Danimarke

Tifozja u shtir si e sëmurë për të ndjekur ndeshjen Angli-Danimarkë, shefi e pushon nga puna pasi e pa në televizor

Një tifoze e Anglisë që u shtir si e sëmurë për të parë ndeshjen mes Anglisë dhe Danimarkës në Wembley, u pushua nga puna,...

Latest news

- Advertisement -spot_img