- Advertisement -spot_img

TAG

anglisht

Vetëm 7 vjeç/ Njihuni me “Gjeniun” e vogël nga Elbasani, i apasionuar pas teknologjisë bën mrekullira

Eshte vetem 7 vjeç, por prej dy vitesh ka kanalin e tij ne youtube dhe kjo vetem iniciative e tij. I apasionuar pas teknologjise...

Ministria e Arsimit publikon datat e provimeve të lirimit

Ministria e Arsimit ka publikuar datat e provimeve të lirimit për klasat e 9-ta. Provimi për lëndën e Gjuhës Shqipe do të jetë më 16...

Latest news

- Advertisement -spot_img