- Advertisement -spot_img

TAG

anije turistike

Rebelimi i detit do të shkaktojë dallgë deri në 5 ballë, kapiteneria e Sarandës paralajmëron anijet dhe varkat turistike

Nga mbrëmja e sotme (e mërkurë) deri të premten anijet dhe jahtet turistikë duhet të kenë kujdes me daljet në det, pasi do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img