- Advertisement -spot_img

TAG

Anila Basha

Anila Basha zbulon të gjitha “të palarat” e Carlo Bolinos: Do merrem me ty njëherë o Leçjan! 

Nga Anila Basha Leçjan! Non fare il furbo con me… Kam kater ditë që pres me durim, por dhe me investigim se, kur do mbarojë së...

Pas bujës që bëri Eli Fara, gazetari lëshon “bombën” për Anila Bashën, ja paga e saj në Bashkinë Elbasan

Ditët e fundit në media bëri bujë, një lajm ku pretendohej se këngëtarja Eli Fara kishte marrë pagë si drejtoreshë në ministri për tetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img