- Advertisement -spot_img

TAG

Anila Hoxha

“Mbaje mend çdo të bëj ty dhe familjes”, kërcënohet polici i burgut 313: Nuk e harroj fytyrën tënde

Gazetarja Anila Hoxha ka zbardhur detaje nga arratisja e dështuar e Arbër Çekajt dhe Fatmir Pjetrit nga burgu 313, duke u ndalur kryesisht tek...

Gazetarja zbulon arsyen e vrasjes makabre në Librazhd

Gazetarja Anila Hoxha, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” ka zbuluar detaje në lidhje me krimin e dyfishtë në familje që tronditi...

Saga e vdekjeve misterioze, gazetarja zbulon detaje të reja për ekonomistin 32 vjeçar: Familja ka denoncuar shokun e tij

Në sagën e vdekjeve misterioze në Shqipëri, që mori shkas nga humbja e jetës së Evgjeni Baxhos, e reja që u gjet me disa...

Latest news

- Advertisement -spot_img