- Advertisement -spot_img

TAG

Anisa Shehu

Vrasja me thikë e shqiptares në Greqi, fqinja paralajmëroi në facebook: Ai do ta therë atë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Dhafni në Athinë, ku një 40-vjeçar shqiptar ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. Anisa dhe Florand...

Latest news

- Advertisement -spot_img