- Advertisement -spot_img

TAG

ankesat

“Pse jeta ime përfundoi kështu?”/Ankesat e Arbanës për Edin

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj, janë një ndër çiftet më cute të Instagram-it. Ata janë partnerë jete, punojnë bashkë, udhëtojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img