- Advertisement -spot_img

TAG

Ann Winblad

Gruaja nuk e pengonte aspak, Bill Gates shkonte çdo vit me pushime me ish-të dashurën

Bill dhe Melinda Gates gjatë martesës së tyre kanë patur një marrëveshje, që lejonte miliarderin të shkonte çdo vit me pushime me ish-të dashurën. Për...

Latest news

- Advertisement -spot_img