- Advertisement -spot_img

TAG

ANTON GJINAJ

I shpallur në kërkim nga Spanja,SPAK do të nisë verifikimin e pasurisë së biznesmenit shqiptar

Prokuroria e Posaçme do të nisë verifikimet për 53-vjeçarin Anton Gjinaj ndaj të cilit është lëshuar një urdhër ndalimi nga Spanja për vuajtjen e...

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet biznesmeni i preferuar i qeverisë Rama (EMRI)

Policia e Malit të Zi ka arrestuar shtetasin shqiptar Anton Gjinaj, 55 vjeç, i kërkuar nga Spanja për trafik droge dhe vuajtje të një...

Latest news

- Advertisement -spot_img