- Advertisement -spot_img

TAG

antonela

Antonela largohet nga programi: Mevlani, pengu im më i madh

Ditën e sotme Antonela ishte personazhi i radhës që u largua nga “Për’puthen”. Duke qenë se emisioni po shkon drejt fundit, të gjitha historitë...

Ndriçimi zgjedh mes Olës me Antoles, kujt i’a dhuron xhaketën tradicionale me fije ari

  Në takimin e përbashkët mes Olës, Antonelës dhe Çimit, vajzat i thanë konkurrentit të mendohet deri kur të transmetohet takimi në studio dhe të...

Antonela përfshin në sherr dy djemtë: Ana mori Atdheun në videoklip, ndërsa unë do të marrë…

Para disa ditësh Atdheu dhe Sara i habitën të gjithë teksa vendosën që të dilnin bashkë nga “Për’puthen” si çift. Ishte Atdheu ai që...

Nisin debatet sërish, Antonela largohet e zemëruar nga studio

Ndërsa po jepej takimi i Antonelës dhe Saimirit gjatë puntatës së sotme të Për’Puthen, konkurrentja është larguar nga studio. Kjo erdhi pas tensionit të saj...

Debat i fortë mes Aristelës dhe Antonelës, ndërhyn menjëherë Atdheu

Aristela dhe Antonela kanë debatuar me tone të ashpra në puntatën e sotme të Për’puthen. Antonela ka kërkuar të dijë arsyen përse Aristela i tha...

Me lot në sy,Antonela largohet nga takimi me Atdheun

Antonela ka braktisur Atdheun në takim pasi vuri re një mesazh në telefonin e tij. Me lot në sy, ajo e priti Atdheun dhe...

“Mbylle,pusho”,Antonela debaton ashpër me Blerimin:Kush je ti moj?

Blerimi dhe Antonela kanë patur një debat të ashpër në studio gjatë kohës së publicitetit. Ndërsa moderatorja i bëri të qartë se do të kenë...

Atdheu befason me përgjigjen e tij,kë do të zgjidhte mes Anës, Antonelës dhe Shqipes

Një ndër konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen”,Atdhe Xharavina ka dhënë një intervistë ku ka dhënë përgjigje shumë pikante. Atdheu u shpreh se mes shumë...

Ja ç’bënte Antonela në shoqërinë e Fation Kuqarit

Personazhet e emisionit “Për’puthen” janë personat më të sulmuar e më të ndjekur njëkohsisht, për të cilët publiku ka kuriozitet të madh. Cdo lëvizje e...

E quajti zhgarravinë,nis debati në studio,Blerimi : Uroj që të duhen

Blerimi ka kujtuar debatin e ashpër mes Atdheut dhe Antonelën pasi ka parë takimin e parë mes tyre. Mes tyre përfshihet fakti që Antonela e...

Latest news

- Advertisement -spot_img