- Advertisement -spot_img

TAG

Antonio Notto

Exit Poll kombëtar i OraNews: PS parti e parë

Partia Socialiste mbetet parti e parë sipas Exit Poll kombëtar të Antonio Notto të publikuar në Oranews këtë të dielë, por Partia Demokratike dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img