- Advertisement -spot_img

TAG

Anxhelina Hadërgjonaj

Çfarë po ndodh mes Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërgjonaj?

Që prej publikimit të bashkëpunimit më të zjarrtë mes Flori Mumajesit, Klajdi Harunit dhe Burnos, "Nina" po bën namin me suksesin e saj këtë...

Anxhelina Hadërgjonaj tregon çfarë e mbajti larg muzikës për 9 vite

Anxhelina Hadërgjonaj u rikthye në muzikë pas 9 vitesh me këngën e re “Precious”, e rezultoi e suksesshme. Në këtë mënyrë, ajo vendosi të mos...

Latest news

- Advertisement -spot_img