- Advertisement -spot_img

TAG

apartamente

Çmimet e apartamenteve rriten frikshëm/ Nela: Ja pse po shtrenjtohen

Kriza e shkaktuar nga pandemia nuk ka prekur sektorin e ndërtimit, sidomos në bregdet dhe në qendër të Tiranës, ku çmimet janë rritur me...

Latest news

- Advertisement -spot_img