- Advertisement -spot_img

TAG

apokalips

Merimangat ‘akomodohen’ në Australi, mediat lajmërojnë apokalipsin e tyre

Njerëzit po mahniten nga rrjeta të mëdha të thurura nga merimanga që tentojnë t’i shpëtojnë përmbytjeve në juglindje te Australisë. Pamje të frikshme tregonin rrjetat...

“Apokalipsi politik e ka emrin Albin dhe Vetëvendosje”!    

Nga Anisa Bahiti 14 shkurti i 2021 do të mbahet mënd gjatë shumë gjatë për ne shqiptarët, veçanërisht për Kosovën. Zgjedhjet e parakohshme politike prodhuan...

Latest news

- Advertisement -spot_img