- Advertisement -spot_img

TAG

Arabia Saudite

Do të mbjellë 10 miliardë pemë në shkretëtirë, synimi ambicioz i Arabisë Saudite

Arabia Saudite synon të mbjellë 10 miliardë pemë në shkretëtirë si pjesë e një fushate ambicioze të bërë publike nga Princi i Kurorës Mohammed...

Ironia e fatit/ Kënga e homoseksualit amerikan renditet e para në Arabinë Saudite

  Këngëtari Lil Nas X ka arritur kësaj jave majat e renditjeve muzikore me hitin e tij “Montero (Call Me By Your Name)”. Dhe ironikisht kënga...

Sulmohet me raketë kryeqyteti i Arabisë Saudite

Në qiellin e kryeqytetit të Arabisë Saudite, Rijad, ka ndodhur një shpërthim. Sipas lajmeve në shtypin saudit, bëhet e ditur se shpërthimi i ndodhur në...

Latest news

- Advertisement -spot_img