- Advertisement -spot_img

TAG

arabia

Ndodh shpërthim në varrezat jomuslimane në Arabinë Saudite

Gjatë ceremonisë përkujtimore të Luftës së Parë Botërore në qytetin Jeddah, në Arabinë Saudite, ka ndodhur një shpërthim dhe si pasojë kanë mbetur të...

Latest news

- Advertisement -spot_img