- Advertisement -spot_img

TAG

Araçatuba

(Video) Grabitje e çmendur në Brazil, autorët lidhin pengjet mbi makina dhe vendosin bomba kudo, shënohen 3 viktima

Një grabitje kaluar filmave ka ndodhur në Araçatuba të Brazilit. Autorët kanë hyrë në një bankë për të vjedhur ndërkohë gjatë arratisjes kanë marrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img