- Advertisement -spot_img

TAG

Arben Malaj

Reagimi i fortë i Arben Malajt: Rama do të sillet hakmarrës ndaj popullit

Nga Arben Malaj Ky reagim është një detyrim mirënjohës ndaj vlonjatëve, por edhe ndaj prindërve dhe vëllait të ndjerë të Lelit! Gjuha denigruese e Ramës...

Gjyqi i humbur kundrejt Becchettit,Malaj: Të dalë dhe të arrestohet urgjentisht përgjegjësi

Vendimi i Arbitrazhit ndërkombëtar në favor të biznesmenit Italian Francesco Beghetti do t’i kushtojnë taksapaguesve shqiptarë 14,5 milardë lekë, ose e thënë ndryshe 110...

Latest news

- Advertisement -spot_img