- Advertisement -spot_img

TAG

Arber Papekaj

TRONDITESE/ Bilanci i ditës së sotme, një i vdekur dhe tre të plagosur

Një vdekur dhe tre te plagosur eshte bilanci i dites se sotme i regjistruar në ngjarjen e ndodhur në qytetin e Elbasanit ne lagjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img