- Advertisement -spot_img

TAG

arber peplekaj

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj me urgjencë në Elbasan, do merret në pyetje Arbër Paplekaj

  Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe Drejtori i Policisë Kriminale, Tonin Vocaj kanë udhëtuar drejt Elbasanit. Ata kanë mbërritur në këtë qytet për...

Latest news

- Advertisement -spot_img