- Advertisement -spot_img

TAG

Arbitrazhi

Gjyqi i humbur kundrejt Becchettit,Malaj: Të dalë dhe të arrestohet urgjentisht përgjegjësi

Vendimi i Arbitrazhit ndërkombëtar në favor të biznesmenit Italian Francesco Beghetti do t’i kushtojnë taksapaguesve shqiptarë 14,5 milardë lekë, ose e thënë ndryshe 110...

Latest news

- Advertisement -spot_img