- Advertisement -spot_img

TAG

arbitri

Goditi arbitrin në fushën e futbollit, merret vendimi për Armando Markun

Komisioni i Disiplinës është mbledhur ditën e sotme dhe ka marrë vendime në lidhjen me çfarë nuk funksionoi në ndeshjet e futbollit shqiptar. Paralajmërim...

Latest news

- Advertisement -spot_img