- Advertisement -spot_img

TAG

Arbori

“Çdo gje ishte turbull nga lotet”, Bora Zemani dhe Vin Veli takohen për këtë arsye

Moderatorja e dashur për publikun, Bora Zemani dhe ish-partneri i saj, DJ Vin Veli janë bërë sërish bashkë dhe shkak për këtë u bë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img