- Advertisement -spot_img

TAG

ardian capaj

Shkon në dy numri i prokurorëve që merren në mbrojtje pas arrestimit të Ardian Çapjas (EMRAT)

  Merren në mbrojtje dy prokurorët e Elbasanit, Kreshnik Ajazi dhe Ridvan Sukaj. Kreshnik Ajazi drejtuesi i kësaj prokurorie është marrë në mbrojtje që prej muajit...

Hetoi Çapjat, merret në mbrojtje prokurori Ritvan Sukaj

Prokurori Ritvan Sukaj, i cili hetuar Ardjan dhe Florenc Çapjen është marrë në mbrojtje nga Policia i Shtetit një ditë pas arrestimit të Ardjan...

Latest news

- Advertisement -spot_img