- Advertisement -spot_img

TAG

ardian fullani

 Ardian Fullani gati nuk njihet me veshjen që përdor në kafen e lagjes

Ai ka qenë dikur Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe në atë funksion, daljet e tij publike, ishin gjithmonë me kostum dhe kollare. Por, me...

Latest news

- Advertisement -spot_img