- Advertisement -spot_img

TAG

Ardian Narkaj

Policia jep detaje nga plagosja dhe kapja e 52-vjeçarit shkodran: Rrethuam stanin ku ishte fshehur

Në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve ndaj personit, strukturat...

Latest news

- Advertisement -spot_img