- Advertisement -spot_img

TAG

Ardit Cuni

“Ishim në një qendër kulturore dhe na kapi mat…”, këngëtari shqiptar tregon eksperiencën e parë seksuale mjaft të sikletshme

Nëse mendoni se hera juaj e parë ka qenë tepër e sikletshme, duhet të dëgjoni historinë e Ardit Çunit. I ftuar në Prive, këngëtari zbuloi se...

Latest news

- Advertisement -spot_img