- Advertisement -spot_img

TAG

Ardit Roshi

Policia kap në rrugë pa maskë moderatorin e njohur

Në fotot e publikuara nga LSA ditën e sotme, mes njerëzve që këshillon apo gjobit policia, është parë edhe gazetari dhe moderatori Ardit Roshi. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img