- Advertisement -spot_img

TAG

ardjan hoxhaj

Vrasje, plagosje, arrestohen dy persona të shpallur në kërkim nga Interpoli dhe ekstradohen për në Shqipëri

  Interpol Tirana Vijon bashkëpunimi me homologët, për kapjen dhe ekstradimin e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Falë bashkëpunimit me homologët italianë janë kapur dhe ekstarduar...

Latest news

- Advertisement -spot_img