- Advertisement -spot_img

TAG

arerstime elbasan

3 arrestime në Elbasan, Gramsh dhe Prrenjas. Komunikata e Policisë për 24 orët e fundit

  Komunikata e DVP Elbasan:   Goditet një rast i ushtrimit të lotarive të palejuara, arrestohet në flagrancë 1 shtetas, procedohet penalisht 1 tjetër.   Në pranga edhe 2...

Latest news

- Advertisement -spot_img