- Advertisement -spot_img

TAG

Aristela

Mevlani dhe Aristela publikuan foton në shtrat, reagon Lediana

Fotografia e Mevlanit pranë Aristelës mori vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale, sidomos të fansave pro çiftit Mevlan-Lediana. Madje fansat e Ledianës janë vënë...

Aristela refuzon Princin dhe largohet vetëm nga “Përputhen”

Sot është puntata e fundit për “Për’Puthen” rinore, ku do të merren përgjigjet përfundimtare për të gjitha ato ngjarje që kanë mbetur ende pezull! E...

Ish-konkurrenti ‘përçan’ çiftin: Mos u lodh Princ për Aristelën se është nusja ime

Ish konkurrenti i Për’Puthen, Kristiani ka ngjallur shumë dyshime për çiftin Princi-Aristela. Me anë të komenteve në rrjete sociale, ai është shprehur: “Aristela është nusja...

Princi deklarohet për Aristelën në mënyrën më të veçvantë, ajo nuk pranon

Në pjesën e fundit të takimit mes Aristelës dhe Princit, ky i fundit me anë të një surprize është deklaruar për të. Ndërsa po shikonin...

U publikua videoja duke u shoqëruar nga policia, Princi: Telefonova menjëherë Aristelën

Para pak ditësh në media qarkulloi një video, në të cilën konkurrenti i “Për’puthen”, Princi shihej duke u shoqëruar në komisariat. Ai shfaqej i...

Debat i fortë mes Aristelës dhe Antonelës, ndërhyn menjëherë Atdheu

Aristela dhe Antonela kanë debatuar me tone të ashpra në puntatën e sotme të Për’puthen. Antonela ka kërkuar të dijë arsyen përse Aristela i tha...

Ju kujtohet Aristela e “Përputhen” ? Ja në cilin program televiziv e kemi parë

Vajzat e emisionit “Përputhen” duket se janë të mësuar me botën e ekranit dhe nuk është hera e parë që shfaqen në televizion. Shumë nga...

Juli shfaq xhelozi,Aristela debaton me Sarën :Ma prishe takimin me gjithë shoqet e tua

Juli dhe Aristela kanë patur takimin e tyre ku dukeshin më të afërt. Në studio, Juli deklaroi se është pak xheloz për Aristelën dhe për...

Debat i fortë mes Princit dhe Sarës : Unë nuk kam Maserati,sepse ti këta tipa preferon

Takimi i parë mes Princit dhe Aristelës ndezi debate të mëdha në studion e “Për’puthen”. Gjatë takimit Princi u shpreh se takimi i fundit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img