- Advertisement -spot_img

TAG

Arjola Demiri

Arjola Demiri : Me mua në pushtet, bëni seks, qejf dhe lindje

Aktorja Arjola Demiri, mbrëmjen e djeshme, ka folur në lidhje me përfshirjen e saj në politikë. Demiri ka thënë me shaka se njerëzit duhet ta...

“Më mbyllën derën në fytyrë…” Arjola Demiri tregon zhgënjimet nga Partia Demokratike

Aktorja Arjola Demiri ka treguar mbrëmjen e sotme se i është bashkuar Partisë Socialiste pas zhgënjimeve të njëpasnjëshme me Partinë Demokratike. Ajo tha se më...

Latest news

- Advertisement -spot_img