- Advertisement -spot_img

TAG

Arkivol

U mbajt në arkivol për 7 vite poshtë krevatit të rrëmbyesit, historia rrënqethëse e “vajzës në kuti”

Historia tronditëse e rrëmbimit të një 20 vjeçarje dhe makthi që ajo përjetoi për vite me radhë deri në momentin që shpëtoi nga duart...

Pretendoi se ishte e vdekur, gruaja qëndron në arkivol për të parë reagimin e njerëzve

Mayra Alonzo ishte aq e dëshpëruar të dinte se si mund  të ndihesh kur vdes, saqë mori me qira një arkivol dhe organizoi funeralin...

E PAZAKONTË/ Deti mbushet me mbi 200 arkivole nga shembja e varrezave në kodër

Banorët e një qyteze në Liguria të Italisë, Camogli, janë bërë dëshmitarë të një pamje të pazakontë.  Për shkak të rrëshqitjes së dherave, një...

Latest news

- Advertisement -spot_img