- Advertisement -spot_img

TAG

armand duka

Hajdutët grabisin me armë biznesin e Armand Dukës. Marrin afro 100 milionë lekë nga kasaforta

Grabitet me armë biznesi i Armand Dukës, hajdutët marrin afro 100 Persona të armatosur me pistoleta dhe leva kanë sulmuar më 14 prill zyrat e...

Latest news

- Advertisement -spot_img